Magic Steps Hedemora

 
 


Comments

Mian

Sun, 12 Apr 2009 11:23:09

En SUPERBRA start på våran egen sida!! Tack Sussi för att du är så duktig!

 

Sussi

Sun, 12 Apr 2009 13:51:05

Tack Mia!!
Jag tar tacksamt emot åsikter och tips så att sidan blir ännu bättre!
KRAM

 

Uffe

Tue, 14 Apr 2009 12:50:58

Kanon att vi fått till en egen sida... bra jobbat Sussi, du är grym!

Uffe

 

Sussi

Tue, 14 Apr 2009 13:07:02

Tack Uffe! Jag säger som till Mia,åsikter och idéer tas tacksamt emot!
Kram

 

Verra

Tue, 28 Apr 2009 12:43:35

Hej! Vilken kanonbra hemsida:)
BRA Sussi vad du är duktig härligt:)

Kram

 

Sussi

Thu, 21 May 2009 00:15:01

Tacki tack Veronica!
Vi ses i kväll! Då blir det till att plocka fram sitt gamla buggtänk och glömma linedance för en stund!
Kram

 

Uffe

Sat, 13 Jun 2009 15:56:10

Tack Sussi för att du lagt in länken!
Du är då en riktig G...S
/ U

 

Anna o Stig

Fri, 19 Jun 2009 03:16:38

Glad midsommar på er alla magic stepare

 

Anna o Stig

Fri, 26 Jun 2009 06:02:53

Tack för god paj och tårta i går i Gustafs. Det var trevligt att träffas ute i det gröna och dansa och äta gott

 

uffe

Sun, 02 Aug 2009 14:42:57

Tack alla medverkande till att vi fick en trevlig dansdag i Landbo hage i Långshyttan!

 

P-A

Mon, 16 Nov 2009 12:49:54

Tack för en konon öppen dans 14/11 synd bara att det var så få där när Magic stepps ordnar såååå fint. Hoppas att det kommer fler nästa gång, för det blir väll fler gånger?
Ha de.
P-A WWLD.

 

Sat, 30 Apr 2011 13:40:08

Swivelfeet Linedancers inbjuder till:
Öppen dans söndagen
den 22 maj 2011 kl 16:00 – 19:30
i Peter Stormare- salen, Kulturhuset,
Collinigatan 12 Bollnäs
Entré 50: - inkl. fika, betalas vid entrén
Önskedanser, danslista och obligatorisk anmälan, senast 15/5 finns på hemsidan www.swivelfeet.se
Välkommen till en trivsam träff i dansens tecken!
Janne Blom, webmaster@swivelfeet.se

 



Leave a Reply